CK SLAN tour - logo

Historie města se začala psát roku 400 př. n. l., kdy na dnešní místo města přivandrovali ze západu Keltové. První kresba Gasteinerského džbánu pochází z roku 1327 a je symbolem města Bad Gastein. Hosty v Bad Gasteinu byli mezi jinými i císař Franz Joseph, císař Wilhelm nebo kníže Bismark z Německa. Velkým impulzem pro rozvoj moderního alpinismu pak byla stavba první alpské chaty na vrchu Gamskarkogel. V současnosti je Bad Gastein světoznámým lyžařským a turistickým místem.


Pro milovníky lázeňství je jistě dobrou zprávou, že ve středu Bad Gasteinu vyvěrá 17 pramenů obsahujících radon, jejichž teplota se pohybuje mezi 40 - 50 stupni Celsia. Veřejnosti se pak ve zdejších lázních nabízejí plavecké bazény s termální vodou 35 stupňů teplou, které jsou přístupné po celý den. Léčí se zde především onemoznění zápalová a revmatická. Pozitivní výsledky jsou i v léčbě nemocí jako je astma, bronchitýda, chronická bronchitýda a alergická onemocnění jako třeba senná rýma.


Na milovníky sportu zde čekají lyžařské oblasti, které sahají do výšky 2 700 m. n.m. V okolí je kolem 201 km upravovaných sjezdovek s různými stupni obtížnosti. Výšková poloha pak zabezpečuje sněhové podmínky a jistotu sněhu od konce listopadu do konce dubna. Na své si zde přijdou i běžkaři. Na jaře a v létě se Bad Gastein stává rájem pro cyklisty. V okolí Bad Gasteinu jsou totiž okružní cyklistické trasy s délkou 30 až 60 km.

Bad Gastein
Bad Gastein

Poznávací zájezdy - Bad Gastein

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah, případně do katalogu Vzdálené světy pro mimoevropské destiance.
Mezi více než 70 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, Brazílie, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku, v Německu a samozřejmě v Čechách a na Moravě, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour