CK SLAN tour - logo

Nejvyšší vrchol pohoří má výšku kolem 2 100 m a nejnižší kolem 1 600 m. Na každém z vrcholů stojí jeden taoistický chrám a celá hora je poseta různými symboly z bohaté taoistické tradice. Prevážně se jedná o symboly jako jsou zámky s červenou stuhou, které lidé s oblibou zamykají k zábradlí u vrcholů a bran. Ze středověku se v původní podobě dochovaly chrámy. Cesty jsou naštěstí upravené a jejich hřbety ochráněné zábradlím. Nevýhodou bývá, díky proslulosti této hory, její, turisty téměř neustále zaplněný, vrchol. Kromě lanovky se lze na horu dostat po staré přístupové cestě, která se táhne někdy pěkně prudce průrvami na vrchol téměř kolmé skály. Všude jsou vytesané schody, jejichž počet je v řádech tisíců.
Huashan
Huashan

Poznávací zájezdy - Huashan - posvátna hora Číny

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah.
Mezi více než 50 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku a v Čechách, Lyžování v Alpách, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour