CK SLAN tour - logo

Několik set tisíc návštěvníků přijíždí každý rok od května do října do rakouského národního parku Vysoké Taury, aby se mohli pokochat pohledem na krásné Krimmelské vodopády. Ještě, než tak učiníte, můžete, přímo u vchodu, shlédnout expozici Zázračný svět vody Krimmlu, kde naleznete vše o vodním živlu a setkáte se zde s vodou ve všech jejích podobách. V Aquacentru jsou pak k vidění nejrůznější vodní jevy. Můžete obdivovat vodou poháněnou houpačku nebo nehlučný vodní proud.


Vzhůru kolem vodopádů vede turistická stezka, na jejíž hlavní cestě se můžete rozhodnout, zda půjdete nejdříve obdivovat vodopády odspoda nahoru do Salzašského údolí nebo budete stoupat rovnou vzhůru po upravené stezce podél živlu. Vodopád padá do hlubiny Salzašského údolí přes 3 stupně. Na každé kaskádě je vyhlídka a člověk stojí u vody velmi blízko a někde i přímo nad ní. Takzvaný Horní vodopád, který má úctyhodnou výšku 140 m a dopadá na první stupeň. Zde následuje krátký horizontální úsek, na jehož konci se pak do propasti vrhají vody prostřední části vodopádu, jehož výška je 100 m, a s mohutným pleskotem dopadají na druhý stupeň. Odtud pak pokračuje takzvaný Spodní vodopád, jehož výška je rovněž úctyhodná, více než 140 m. Výstup kolem vodopádů končí až u výletního hostince Krimmler Tauernhaus, kde je počátek vodopádů a právě odtud vodopády řeky Krimmler Ache padají ve třech kaskádách až do hloubky přes 380 m.

Krimmelské vodopády
Krimmelské vodopády

Poznávací zájezdy - Krimmelské vodopády - nejvyšší vodopády Evropy

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah, případně do katalogu Vzdálené světy pro mimoevropské destiance.
Mezi více než 70 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, Brazílie, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku, v Německu a samozřejmě v Čechách a na Moravě, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour