CK SLAN tour - logo

Ötztalské údolí leží cca. 50 km západně od Innsbrucku a jeho jméno oblétlo svět v roce 1991, když byl v zaledněných horách na konci údolí nalezen pravěký pastevec, který dostal přezdívku "Ledový muž Ötzi".


Pohádkovou krajinu tyrolského Ötztalu charakterizuje voda ve svých nejkrásnějších podobách. K tomu patří zcela zvláštní přírodní pozoruhodnosti jako Piburgské jezero a impozantní vodopád Stuibenfall v Umhausenu. Vodopád Stuibenfall je největší a nejkrásnější vodopád Tyrolska. Padá z výšky 150 m a při slunečním svitu vytváří nádhernou hru barev. Přírodě ponechané Piburgské jezero je rovněž zajímavým výletním cílem pro rodiny s dětmi a turisty, kteří se chtějí osvěžit koupelí. Jeho břehy jsou povětšinou strmé a skalnaté. Na jižním konci Piburgského jezera je však plovárna s velkou plochou na ležení. Plavání v jezeře lze doporučit právě jen zde. U plovárny je také půjčovna lodiček. Speciální atrakcí je zde každý týden pořádaná túra s loučemi k Piburgskému jezeru. Při ní si přijdou na své nejen vyložení romantici.


K dalším zvláštnostem Ötztalu patří také jeho sirné prameny. Nejznámější jsou podzemní zdroje, které napájejí "Sirné jezero" pod Amberskou chatou a tím také sirné lázně v Längenfeldu, v exkluzivním zařízení Aqua Dome.

údolí Ötztal
údolí Ötztal

Poznávací zájezdy - Údolí Ötztal s pohádkovou krajinou

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah, případně do katalogu Vzdálené světy pro mimoevropské destiance.
Mezi více než 70 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, Brazílie, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku, v Německu a samozřejmě v Čechách a na Moravě, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour