CK SLAN tour - logo

Poznávací zájezdy - Zájezdy do exotických destinací

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

Ohlasy klientů

Německo - Bavorské hrady a zámky - květen 2012

zámek Hohenswangau -

Dobrý den, jsme s manželem mnohaletí a spokojení klienti cestovní kanceláře SLAN tour. Šťastně jsme se vrátili z mnoha poznávacích zájezdů, které tato cestovní kancelář pořádala. Jeden zájezd byl krásnější než druhý. Ten, který jsme absolvovali letos v květnu, ale stojí zvlášť za pozornost. Jedná se o zájezd Bavorská města, památky a hory pořádaný v termínu 17.5. - 20.5. 2012. Poznávací zájezdy jsou velmi lákavé, ale také namáhavé. Každý cestovatel chce vidět a poznat maximum toho, co daná lokalita nabízí. U tohoto námi absolvovaného zájezdu je důležité a zajímavé, že jeho náročnost je přiměřená. Nejsou v něm noční přejezdy. Ubytování je po celou dobu v příjemném penzionu. Odpadá každodenní balení a stěhování se. Obec Hohenschwangau, kde je ubytování zajištěno, se po celodenním ruchu ve večerních hodinách mění v oázu klidu a pohody s nádhernými výhledy na osvětlené dominanty - zámky Hohenschwangau a Neuschwanstein. Ze všech krásných míst, které jsou v programu zájezdu, musím zmínit nejvyšší vrchol Německa, Zugspitze. Pokud vyjde počasí, jedná se o zájezd pro všechny věkové kategorie. V našem případě tomu tak bylo. Plný autobus pozitivně naladěných starších i mladších povětšinou zkušených cestovatelů. Ovšem sebelepší program není zárukou spokojenosti účastníků, pokud není na "palubě" ten správný průvodce a za volantem autobusu profesionál. My jsme letos v květnu měli to štěstí, že nás provázela skvělá průvodkyně paní Chotěborská. Výborně připravená, ochotná, laskavá a pozorná. S brilantním řidičem, panem Přistoupilem tvořili tým, kde vše báječně vycházelo. Německo je pro většinu zájezdů tranzitní zemí. Je to veliká škoda. Tento zájezd do Bavorska je toho dokladem. Vřele ho doporučuji. Na každý zájezd odjíždíme s klidem. Jsme vyzbrojeni dokonalými informacemi, které nám vždy ochotně předá v roudnické pobočce CK SLAN tour paní Burdová. Jí, paní průvodkyni Chotěborské i panu řidiči Přistoupilovi patří naše poděkování. S pozdravem Mgr. Hana Hrádková z Roudnice n.L.

Maďarsko - guláš párty, duben 08

Hevíz - termální jezero Zúčastnila jsem se vašeho zájezdu 18.4.- 20.4. na Guláš party. Chtěla bych poděkovat p.Chotěborské i vaší cestovní kanceláři za dokonalý servis, ubytovaní, stravování a hezký sobotní večer. Určite vás doporučím a doufám, že se některého vašeho dalšího zájezdu znovu zúčastním.
S pozdravem Kosutová, Praha.

Metropole na Dunaji, září 2013

Budapešť - Budínský hrad Dobrý den. Dovolte mi, abychom Vám s manželem poděkovali za zájezd METROPOLE NA DUNAJI - bylo to moc krásné. Zvláště děkujeme paní průvodkyni Jiřině Řeřichové za obsažný a poučný výklad. Vyprávění paní průvodkyně - to bylo jako pohádka. Přejeme Slantouru hodně úspěchů a všem zaměstnancům hodně štěstí Milan a Milena Horáčkovi

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah, případně do katalogu Vzdálené světy pro mimoevropské destiance.
Mezi více než 70 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, Brazílie, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku, v Německu a samozřejmě v Čechách a na Moravě, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour