CK SLAN tour - logo

Poznávací zájezdy - Krátkodobé zájezdy - jednodenní, víkendové, prodloužený víkend

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

Ohlasy klientů

LOH 2016, Rio de Janeiro, srpen 2016

Rio de Janeiro - Dobrý den, zájezd k vodopádům a na OH v Riu mi přinesl spoustu pěkných zážitků, přítomnost na olympijských soutěžích je nezapomenutelná, vše bylo ze SLAN touru výborně zajištěno, v budoucnu jistě Vašich služeb opět rád využiju. Děkuji a v příloze posílám nějaké fotografie z cesty, s pozdravem M. Slanina

Zájezd Nejkrásnější místa jižních Čech, červen 09

Jižní čechy - Velmi vydařený zájezd, bohatý program a bezvadný průvodce.
Miroslava Flekalová

Malý okruh Čínou, Čína, únor 10

Peking - Zakázané město

Vážení přátelé,

 Byli jsme jedinými účastníky zájezdu "Malý okruh Čínou", který se uskutečnil dne 10.2.-15.2.2010. Už u stánku na letišti bylo setkání s Vaší pracovnicí (jméno jsme si nezapamatovali), velmi příjemné. Její přístup k nám, když nám sdělila, že letíme do Číny sami dva, nás přesvědčil, že cestu zvládneme a to jsme nevěděli, jak milá průvodkyně na nás v Pekingu čeká.Cestujeme často, nejraději s cestovou Redok, ale s tak milou, ochotnou a nadšenou průvodkyní jsme se ještě nesetkali.Slečna Libuška Tůmová se nám věnovala nad míru svých povinností. Má hodně znalostí o dějinách Číny, zná perfektně Peking. Osobnost Libušky je výjimečná. Co se týče programu zájezdu, je velmi dobře zpracován a dostatečný na daný počet dní. Ubytování v hotelu Holiday inn expres bylo skvělé.Tento zájezd považujeme za jeden z nejlepších, který nás mohl potkat. Důkazem toho, že jsme byli maximálně spokojeni je, že jsme si u Vaší cestovní kanceláře ještě objednali dva zájezdy v tomto roce. Všechny Vás srdečně pozdravujeme a přejeme Vám hodně spokojených klientů.
Na závěr Vám moc děkujeme, že jste nám tento zájezd uskutečnili.
Maria a Otmar Petyniakovi, Nový Bydžov

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah, případně do katalogu Vzdálené světy pro mimoevropské destiance.
Mezi více než 70 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, Brazílie, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku, v Německu a samozřejmě v Čechách a na Moravě, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour