CK SLAN tour - logo

Tato jedinečná krajina mezi romantickou soutěskou řeky Rýn a ledovcem Vorab je vytvořena horskými loukami a jezery, lesy a rašeliništi. To vše a zároveň velmi mírné podnebí v regionu vytváří ideální podmínky pro pěší turistiku, horolezectví, lyžování, snowboarding, plavání a jiná dobrodružství.

Zimní dovolená ve Flimsu se určitě vyplatí. Alpenarena je známá pro svojí bohatou zimní nabídku, očekává vás na 220 km nejrůznějších sjezdovek, 29 vleků a lanovek vás vyveze až do nadmořské výšky přes 3000 metrů na ledovci Vorab. Moderní 8-místná kabinová lanovka Arena Express vás vyveze z Flimsu přímo až do Agens (2127 m.n.m.), odkud se můžete spustit po hluboce zasněžených sjezdovkách dolů. Kdo se chce ještě více zdokonalit ve snowboardingu, bruslení, běhu na lyžích nebo jiných zimních sportech, přijde si zde jistě také na své.

Flims v létě nabízí také spoustu aktivit nebo třeba návštěvu památek. Každý host má jedinečnou možnost poznat oblast mezi romantickým údolím Rýna, horskými jezery a ledovcem Vorab. Může zde využít přes 250 km značených turistických tras, stejně jako 230 km cyklotras. Pro milovníky adrenalinu je zde připraven canyoning, rafting po Rýnu, létání na rogalu. Do jezera Caumasee vyvěrá teplý termální pramen, který umožňuje příjemné koupání a plavání. Další sportovní nabídkou je plážový volejbal, curling, golf, minigolf, squash, kuželky, rybaření, tenis, jízda na koních. Ale i ten, kdo chce jen jednoduše relaxovat na sluníčku, je tady na správném místě.

Poznávací zájezdy - Flims - lyžařské středisko známé jako Alpenarena

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah, případně do katalogu Vzdálené světy pro mimoevropské destiance.
Mezi více než 70 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, Brazílie, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku, v Německu a samozřejmě v Čechách a na Moravě, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour