CK SLAN tour - logo

Městečko je východiskem turistických tras do okolí. Cestu je skrz místní fjord možno uskutečnit parníkem. Místní fjord je považován za nejkrásnější fjord v Norsku. Je zásluhou Golfského proudu stále zelený a leží uprostřed pohoří Sunnmöre. Fjord není nejhlubší ani nijak velký, ale ledovce zde vytvořily malebnou přírodní scenérii, jakou lze těžko jinde najít. Fjord Geiranger je 16 km dlouhý, na některých místech téměř 400 m hluboký a přibližně 500 - 1000 m široký. Okolními nejvyššími vrcholky jsou Blöhorn (1738 m) a Söthorn (1778 m). V okolí jsou četné vodopády, z nichž nejznámější jsou vodopády Sedm sester, Nevěstin závoj a Kazatelna. Nezapomenutelným zážitkem je také výstup na vrchol hory Dalsnibba, odkud je za příznivého počasí překrásný výhled na okolní horské štíty a ledovec.
Geirangerfjord
Geirangerfjord

Poznávací zájezdy - Geiranger - místo s nejhezčím norským fjordem

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah, případně do katalogu Vzdálené světy pro mimoevropské destiance.
Mezi více než 70 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, Brazílie, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku, v Německu a samozřejmě v Čechách a na Moravě, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour