CK SLAN tour - logo

Lahti je známé především jako město zimního sportu. Konají se tu závody v lyžování a mistrovství světa ve skocích na lyžích. V roce 1997 se tu konaly 5. Světové hry, které představují náhradu za olympijské hry pro neolympijské sporty. Celkem šestkrát hostilo Lahti Světový pohár v lyžování.


Kromě sportovišť zde však můžete navštívit novou koncertní a kongresovou budovu - Sibelius Hall, která je pojmenovaná po finském skladateli Jeanu Sibeliovi. Budova je postavena ze dřeva, má výbornou akustiku a je sídlem zdejšího symfonického orchestru, který patří k nejlepším ve Finsku. V Lahti je také možné si prohlédnout městskou radnici z počátku 20.století a hudební fontánu v parku Kariniemi, kde se konají večerní představení v létě a na podzim.

Poznávací zájezdy - Lahti - středisko zimních sportů

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah, případně do katalogu Vzdálené světy pro mimoevropské destiance.
Mezi více než 70 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, Brazílie, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku, v Německu a samozřejmě v Čechách a na Moravě, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour