CK SLAN tour - logo

Skutečně se jedná o rokli, ale uvnitř se procházíte po chodnících, dřevěných mostech a schodech, takže cesta je spíše příjemnou procházkou, při které si prohlédnete skály, jimiž protéká křišťálově čistá voda.

Soutěska Vintgar měří 6 km a je 150 m hluboká.

V roce 1891 ji objevil místní kartograf spolu se starostou. Hned se rozhodli toto čarovné místo zpřístupnit ostatním a již do dvou let byla soutěska přístupná. Téměř nadlidský úkol byl splněn!

Cesta soutěskou končí u 6 m vysokého vodopádu s názvem Šum, který je prý nejvyšším říčním vodopádem ve Slovinsku vůbec.

Poznávací zájezdy - Soutěska Vintgar

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
Za krásami Slovinska Za krásami Slovinska - 13.06.2024 - 17.06.2024
Na tomto zájezdu vám představíme výběr z největších krás Slovinska. Vysoké hory,...
Slovinsko
Slovinsko
7490 Kč
Za krásami Slovinska Za krásami Slovinska - 13.09.2024 - 17.09.2024
Na tomto zájezdu vám představíme výběr z největších krás Slovinska. Vysoké hory,...
Slovinsko
Slovinsko
7490 Kč
<<  1   >>

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah, případně do katalogu Vzdálené světy pro mimoevropské destiance.
Mezi více než 70 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, Brazílie, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku, v Německu a samozřejmě v Čechách a na Moravě, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour