CK SLAN tour - logo

Bitva u Waterloo byla rozhodujícím debaklem francouzských vojsk císaře Napoleona Bonaparta a zároveň jedním z jeho posledních vystoupení v roli vojevůdce, stratéga i hlavy státu. Bitva se odehrála 18. června 1815 a proti Napoleonovi stanula část vojsk koalice evropských panovníků, v jejíž čele stál anglický lord Arthur Wellesley, vévoda z Wellingtonu spolu s maršálem Blücherem, velitelem pruské armády setrvávající na území Belgie. I když Napoleon ve svých memoárech svaloval vinu za prohru na neschopnost svých maršálů, byla spíš souhrou desítek selhání jak císaře samotného, tak jeho podřízených, ale stejnou měrou také schopnostmi jeho protivníků. Bitvu na místě, na kterém se odehrála, dnes připomíná jen pomník bitvy u Waterloo - Lev, který je prý vyroben z roztavených francouzských děl.

Poznávací zájezdy - Waterloo - místo jedné z nejznámějších bitev

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah, případně do katalogu Vzdálené světy pro mimoevropské destiance.
Mezi více než 70 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, Brazílie, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku, v Německu a samozřejmě v Čechách a na Moravě, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour