CK SLAN tour - logo

Pro turisty je asi nejdůležitějším místem ve městě Parque José Martí, což je jedno z největších náměstí na Kubě. Na náměstí najdeme kromě sídla vlády také katedrálu z roku 1870 s překvapivým zlatavým interiérem a hudební halu. Také zde můžeme navštívit nejhezčí koloniální budovu ve městě, divadlo Teatro Tomás Terry, na severní straně náměstí. Divadlo bylo vybudované v roce 1890 a je pojmenováno po bohatém majiteli cukrových plantáží z Venezuely. Interiér, který je z velké části původní, má hezký strop s freskou a polokruh terasovitých lóží a dřevěných sedadel. Ve městě můžeme najít také palmovou riviéru, která vás povede okolo elegantních pobřežních vil až k úzkému výběžku země, vyčnívajícímu do zálivu. V neposlední řadě také stojí za návštěvu hrad Castillo de Jagua u ústí zálivu, který byl v roce 1732 vybudován Španěly jako obrana proti pirátům. K hradu je možné se dostat malém trajektu.
Cienfuegos
Cienfuegos
Cienfuegos

Poznávací zájezdy - Cienfuegos

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah, případně do katalogu Vzdálené světy pro mimoevropské destiance.
Mezi více než 70 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, Brazílie, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku, v Německu a samozřejmě v Čechách a na Moravě, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour