CK SLAN tour - logo

Kolem městečka Viňales se rozprostírá tropická krasová krajina. Celá tato oblast je považována za národní památku. Patří sem několik úzkých, vzájemně propojených území, otevírajících se do největšího z nich - Valle Viňales. Je zřejmé, že nejlepší tabák roste na Kubě a zejména v této oblasti, která má pro jeho pěstování ty nejlepší podmínky, protože údolí pokrývá úrodná červená půda. Tabákové plantáže se zde již objevovali v předkolumbovské době. V údolí jistě také stojí za shlédnutí vápencové útvary zvané mogotes. Jsou to obrovské kopce pokryté hustou vegetací připomínající kameny jakoby spadlé z nebe a zabořené do zdejší země jen čistě náhodou. Díký výše popsaným atraktivitám tedy není divu, že se Valle de Viňales nachází na seznamu UNESCO.
Valle de Viňales
Valle de Viňales

Poznávací zájezdy - Údolí Valle Vlňales

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah, případně do katalogu Vzdálené světy pro mimoevropské destiance.
Mezi více než 70 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, Brazílie, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku, v Německu a samozřejmě v Čechách a na Moravě, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour