CK SLAN tour - logo

Program for indivual clients as well as for groups. 8 days / 7 nights.

1st day Prague
After arrival at the Ruzyne Airport you will be picked up and transferred to the hotel for accommodation.

2.day - 3.day Prague
These days are detached for individual Prague sightseeing. For example you can follow Kings road, which starts at Powder Gate, leads over the Old Town Square surrounded by Old Town Hall with its famous Astronomical Clock, Charles Bridge, Nerudova street and ends at Prague Castle.

4.day Křivoklát - Karlovy Vary
After breakfast and check-out you will be picked up at the hotel and transferred to the Karlovy vary with stop at the Castle Křivoklát, which belongs to the oldest and most important castles of the Czech princes and kings. Foundation of this structure is dated to the 12th century.

5.day - 7.day Karlovy Vary
You can visit the glass exhibition at Moser factory and you can also taste delicious local wafers and traditional Becher liqueur produced from herbs or you can just walk throught the colonnade.

8.day
After breakfast and check-out you will be picked up at the hotel and transferred to the Ruzyně Airport and departure.

Karlovy Vary kolonáda

Poznávací zájezdy - Prague - Karlovy Vary

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah.
Mezi více než 50 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku a v Čechách, Lyžování v Alpách, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour