CK SLAN tour - logo

Manažerské programy
Tyto druhy programů jsou primárně určeny pro klienty, kteří mají manažerské povolání. Zaměřují se především na antistresové kúry a masáže, aby tak došlo k co největšímu uvolnění lidského těla, které je zmáháno nezdravým životním stylem a každodenním stresem.
Programy pro ženy
Do této skupiny lázeňských programů patří pobyty, které jsou svým složením určené především něžnému pohlaví. Jsou tomu přizpůsobeny i procedury, především z oblasti wellness & beauty. Tyto programy jsou plné regenerace, odpočinku a klidu a působí blahodárně na zdraví každé ženy.
Relaxační a odpočinkové
Tato velká skupina lázeňských pobytů je připraveny pro ty z Vás, kteří sice netrpí přímo nějakou nemocí, ale přesto chtějí strávit příjemné chvíle v lázních. Relaxační pobyty jsou plné nepřeberného množství služeb ve všech ubytovacích kategoriích a délkách pobytu. Obsahují procedury jak tradiční tak ty úplně nové, speciální či orientální, které v kombinaci s dokonalostí lázeňského prostředí a klidem přinášejí úlevu nejen tělu, ale i duši.
Seniorské programy
Seniorské programy jsou individuálně nastavené pobyty pro dříve narozené, které se specializují na problémy, které jsou s přibývajícím věkem často spojeny. Obsahují také mnoho doplňkových procedur, které jsou speciálně navrženy pro seniory.
Speciální a víkendové
V rámci této skupiny lázeňských pobytu jsou soustředěny programy se speciálním a ojedinělým zaměřením. Nabízí služby, které jsou úzce přizpůsobeny určitým zdravotním problémům jako například obezita nebo neplodnost. Patří sem i akční balíčky ve formě víkendových a jiných krátkodobých pobytů.
Sportovní programy
Sportovní programy zahrnují pobyty, spojené s určitým sportovním odvětvím, které mu je věnován velký podíl času v rámci pobytu a je spojen často i s jeho výukou a zdokonalováním.

Poznávací zájezdy - Typy lázeňských pobytů

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

Další informace -

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah, případně do katalogu Vzdálené světy pro mimoevropské destiance.
Mezi více než 70 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, Brazílie, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku, v Německu a samozřejmě v Čechách a na Moravě, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour