CK SLAN tour - logo

Nejznámější střediskem v naší nabídce je nepochybně Les Menuires, které leží ve známé lokalitě Savojských Alp - Tři údolí. 

Další lyžařská střediska leží v údolí Maurienne. Valfrejus, Aussois a Val Cenis jsou známé našim lyžařům již delší dobu. O Termignonu můžeme směle říci, že jej pro české lyžaře objevila právě CK SLAN tour. Všechna tato střediska se vyznačují výhodnými cenami lyžování a ubytování. Doslova zde platí, že lyžování v této části Francie je levnější než v Krkonoších.

Naši nabídků lyžování ve Francii pak doplňují dvě střediska ve Vysokých Alpách (Hautes Alpes). Velmi známé Puy St. Vincent a menší Risoul.  

Poznávací zájezdy - Lyžování ve Francii

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah.
Mezi více než 50 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku a v Čechách, Lyžování v Alpách, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour