CK SLAN tour - logo

Lofotské souostroví patří mezi nejstarší hory na světě. Vznikaly před mnoha milióny let a jsou vulkanického původu. Typický hornatý vzhled vtiskl Lofotům ledovec. Lofoty jsou součásti kraje Nordland a jejich hlavním městem je Svolvær nacházející se na ostrově Austvågøy. Na Lofotech se rozkládá celkem šest větších obcí: Vågan, Vestvågøy, Flakstad, Moskenes, Værøy a Røst, ve kterých žije přibližně 24 000 obyvatel. Pro místní obyvatele představuje obživu především rybolov a zpracování ryb.


Údolí Lofot lákají každého k vycházkám k centrálnímu hřebeni nebo výstupu na některý z lofotských kopců. Výsledek pak rozhodně stojí za námahu. Vždyť se před námi, za hezkého počasí, naskytne pohled na do nekonečna se táhnoucí řady špičatých vrcholů, norské pevniny a na vody severního Atlantiku. V Lofotech se také nachází vesnička Reine, která obývá kolem pouhých 350 lidí, avšak je považována za jednu z nejkrásnějších vesnic Norska.

Lofoty
Lofoty

Poznávací zájezdy - Lofoty

Seznam zájezdů

Odjezd od: Příjezd do: Zájezd:

Název zájezdu seřadit vzestupně seřadit sestupně Termín seřadit vzestupně seřadit sestupně Země seřadit vzestupně seřadit sestupně Cena od seřadit vzestupně seřadit sestupně
<<  1   >>

CK SLAN tour

CK SLAN tour
Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy s CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých specialistů na poznávací zájezdy. Cestovní kancelář byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa.
Od roku 1990 využilo služeb CK SLAN tour více než 150.000 klientů. Od rok 1996 je nabídka poznávacích zájezdů soustřeďována do katalogu Svět na dosah, případně do katalogu Vzdálené světy pro mimoevropské destiance.
Mezi více než 70 zeměmi, do kterých operujeme poznávací zájezdy převažují evropské destinace, nicméně můžete s námi vyrazit i na exotičtější poznávací zájezdy například do Namibie, Indie, Spojených Arabských Emirátů, Číny, Nepálu, Brazílie, na Bali či do USA.
Kromě poznávacích zájezdů nabízí SLAN tour také pobytové zájezdy (klasickou dovolenou) do Chorvatska, Španělska, Itálie, Francie, Mexika, SAE, České republiky či na Slovensko, Lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku, v Německu a samozřejmě v Čechách a na Moravě, jednodenní zájezdy a Eurovíkendy a v neposlední řadě také zájezdy na velké sportovní akce (Premier League, Serie A, Formule 1, Moto GP, NHL, Wimbledon, French Open, Olympijské hry a další).

Kontakty CK SLAN tour:

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

Kompletní kontakty - CK SLAN tour